Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. W związku z czym strona może wyświetlac się nieprawidłowo.

Uaktualnij przeglądarkę do nowszej wersji lub rozważ zainstalowanie alternetywnej:

Chrome    FireFox    Opera

 

Masz pytania? Zadzwoń: +48 605-761-928

Zobacz nasze filmy na kanale YouTube:  

Aktualności

Rzeczy trudne stają się łatwe - termoizolacja poliuretanem

13

WRZ

zdjecie

2013

Prowadząc szeroki zakres prac związanych z pracami na dachach - wykonywanie konstrukcji, pokryć dachowych oraz PRAC ROZBIÓRKOWYCH firma STRZECHART zdobyła wiedzę i doświadczenie również w temacie ociepleń budynków, szczególnie dachów. Nasi klienci najczęściej natrafiali na problemy związane z niedostatecznym ociepleniem poddasza. Kolejny problem to nieszczelność warstw ocieplenia zastosowanego przecież zgodnie z zaleceniami fachowców.

Jesienne i zimowe wiatry permanentnie "wietrzyły" pomieszczenia na poddaszu, co nie dawało komfortu mieszkalnego użytkownikom, a co gorsze brak dostatecznego dostępu, by tak wykonane ocieplenie poprawić. Zazwyczaj okazywało się, że błędy wynikały ze stosowania najtańszych rozwiązań (miękka wełna na skosach, gdzie jej przeznaczenie jest do stropów płaskich) oraz błędy wykonawców.

Zazwyczaj okazywało się, że błędy wynikały ze stosowania najtańszych rozwiązań (miękka wełna na skosach, gdzie jej przeznaczenie jest do stropów płaskich) oraz błędy wykonawców.

Myśląc o potrzebach tych, którzy budują jak i tych, którzy remontują wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom wprowadzając PEWNE rozwiązania sprawdzone w wielu krajach wysokorozwiniętych całego świata. Obecnie ocieplamy poddasza, dachy płaskie, fundamenty. Wykonując ocieplenia przyświeca nam zasada:

Początkowo nasza firma (2002 rok) podjęła temat konstrukcji drewnianych, więźb, dachów z trzciny, wiór osikowych, altan. Zagadnienie piany zostało wdrożone wiosną 2013 roku jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów oraz osobiste wnioski i doświadczenie zdobyte przez lata w dekarstwie.

Nasza firma ma swoją siedzibę w Krasnopolu (okolice Suwałk) i wyróżnia ją otwartość na różnorodne potrzeby klientów, a nie tylko chęć szybkiego zysku. Potencjał naszej działalności tkwi w solidnym wykonaniu, oraz młodej kadrze pracowniczej otwartej na nowoczesne rozwiązania. Swoje realizacje wykonujemy zarówno w naszym regionie (Suwałki, Augustów, Ełk, Białystok, Olsztyn, Ostrołęka, Łomża, Kętrzyn, Giżycko), a nasza mobilność pozwala działać również na terenie województw sąsiednich (warmińsko-mazurskie, mazowieckie).

Swoje usługi wykonujemy w oparciu o reaktor Graco z głowicą natryskową Probler, używając surowce firmy Polychem-Systems, co daje dobrą relację produktu w stosunku do ceny, co na rynku polskim ma kardynalne znaczenie.

Bez problemu odpowiedzialnie podejmiemy trudne wyzwania, które z naszą firmą stają się łatwe. Już dziś zapytaj nasz dział handlowy o termoizolacje poliuretanem:

  • docieplanie dachów
  • termorenowacja dachów płaskich
  • izolacja termiczna fundamentów