Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. W związku z czym strona może wyświetlac się nieprawidłowo.

Uaktualnij przeglądarkę do nowszej wersji lub rozważ zainstalowanie alternetywnej:

Chrome    FireFox    Opera

 

Masz pytania? Zadzwoń: +48 605-761-928

Zobacz nasze filmy na kanale YouTube:  

Oferta

NASI KLIENCI POTWIERDZAJĄ, ŻE JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG IDZIE W PARZE Z PRZYSTĘPNĄ CENĄ

04 - 10 - 2013

1. Konstrukcje drewniane i więźby dachowe.

Od Ponad 10 lat kompleksowo wykonujemy prace ciesielskie, pokrycia dachowe z trzcin oraz wiórka osikowego.

Obecnie na rynku poszukuje się rozwiązań kompleksowych. dzieki naszemu ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w budowie konstrucji drewnianych mozemy zaoferować wykonanie konstrucji szkieletowej budynku, więżby dachowej, ocieplenie tej konstrukcji pianką oraz pokrycie dachu. Bogate zaplecze ciesielarskie pozwala nam wykonywać prace rzetelnie i szybko, co przekłada się na grono zadowolonych klientów, którzy zazwyczaj zostają naszymi przyjaciółmi.

2. Ocieplanie poddaszy, domów szkieletowych, ścian i stropów pianą otwartokomórkową.

Dobre relacje ceny do jakości usług jak i parametrów ocieplenia pianą otwartokomórkową PUR zdobywa coraz to więcej zwolenników tego rozwiązania. Ocieplanie poddaszy pianą przebiega szybko, sprawnie i skutecznie. nasi klienci mają pewność, że wybrali najlepsze rozwiązanie dostępne obecnie na rynku. Świadczą o tym opinie ludzi, którzy w przeszłości ocieplali poddasze wełną, która niestety nie spełnia ich oczekiwań.

3. Ocieplanie oraz hydroizolacja pianą zamkniętkomórkową piwnic, fundamentów, stropodachów, obiektów przemysłowych i rolniczych.

Naprawa i izolacja termiczna dachów płaskich. Stosujemy specjalistyczne systemy pian zamkniętkomórkowych w zależności od miejsca ich przeznaczenia i sposobu użytkowania.

Może wydawać się trudnym do uwierzenia, że pianka PIR (zamkniętokomórkowa) to doskonaly materiał hydro i termo izolacyjny na dachy płaskie. Faktem jest, że pianką do izolacji dachów płaskich w Polsce stosuje się od ponad 20 lat. Dzięki szkoleniom, na których zdobywamy wiedzę i umiejętności jak wykonywać to dobrze możemy zapewnić naszym klientom rzetelne usługi w zakresie izolacji wszelkich powierzchni płaskich - tarasów, dachów płaskich, posadzek, fundamentów itp. Pianka zamkniętokomórkowa posiada wiele zalet. Między innymi: daje jednolitą izolację bez połączeń - dzięki temu nie ulega rozszczelnieniom, jest doskonałym izolatorem λ = 0.025, nie starzeje się, nie traci swoich właściwości, daje twardą powierzchnię, po której można chodzić bez ryzyka uszkodzenia.

Szybko przebiega aplikacja - nawet do 1000 m2 powierzchni dziennie (zależnie od grubości).

4. Zabezpieczamy UV.

Do zabezpieczeń przed uszkodzeniami UV oraz jako ochronę hydro oferujemy powłoki polimocznikowe o bardzo długiej żywotności skutecznie chroniące zabezpieczane powierzchnie.